Napsali o nás – napsali nám

Martin Staněk – SUBARU LEGACY OUTBACK 2002 – 3.0

10/2016

Vlastním auto Subaru Outback 3.0H6 r.v. 2003. Je to již mé druhé Subaru a jsem jím nadšen. Na konci roku 2015 začal automat špatně řadit… jinak bylo auto OK. Dne 14.12.2015 bylo auto předáno na opravu do servisu ATS – Automatic Transmission service s.r.o. Jednatel pan Soukal auto přebíral osobně. Na autě byla požadována oprava automatické převodovky.

Auto bylo předáno zpět dne 18.1.2016. Automat byl opraven špatně a svítila řada závad na počítači auta VDC, ABS. ( Jak později pan Soukal přiznal hydraulický rozvaděč neopravil , ale dal tam nějaký z vrakáče … předpokládám.)

Na faktuře byl vyměněn teoreticky celý automat.
Pan Soukal chtěl zajet do Subaru–Srba servis (Jíloviště) kde myslel že závady se vymažou a zmizí. (Mýlil se..)
V té době jsem bohužel zjistil že pan Soukal problematice příliš nerozumí a jeho recenze na internetu jsou příšerné.

4.10.2016 bylo auto za účasti právníka, soudního znalce na odtahu do servisu BOXER AUTO… pana Klímy. Vozidlo bylo převzato v nepojízdném stavu s narychlo namotovanou skříní automatu, ovšem bez jejího mozku ( hydraulického rozvaděče) , který pan Soukal někam zašantročil.
Pan Soukal slíbil písemně že rozvaděč dodá do 4.11.2016 což opět neudělal.

Díky panu Klímovi a jeho servisu se auto opravilo a uvedlo do původního stavu. Pan Klíma se musel poprat se spoustou věcí kteří ti neumětelové předtím na autě způsobili. Závada ABS-VDC byla způsobena neodborným vyndáním automatu, kdy ATS service rozmontoval nápravy i kloub řízení, a změnil svým neodborným přístupem polohu čidla ABS na otočení volantu.
Skříň automatu kterou tam narychlo dali, neb věděli že se auto bude odvážet měla přetrhané dráty v kabelovém svazku….
Subaru mám rád děkuji panu Klímovi a firmě BOXER AUTO za jeho opravu. V současné době krásně řadí a funguje jak má… skříň automatu kterou tam nechal rychle smontovat pan Soukal leží uskladněna.

Je dobré si pro opravu auto vybrat dobrý a kvalitní servis… a ne dát na vyhledávače kde firma ATS nabízí 20 let zkušeností a výsledek je takový jaký je.

Outback bude nadále jezdit do firmy BOXER AUTO neb mu to udělalo moc dobře…